Osiągnięcia sportowe

 • Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2016/17 2

  Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2016/17

  POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W czwartek 24 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym. W tym roku w zawodach wzięło udział aż siedem szkół. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy grali w dwóch grupach, z których do półfinału (...)

 • Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2

  Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

  Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców W dniu 06.10.2016 r. na bieżni sportowej MOSiR u Bochnia odbyły się zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na poziomie powiatowym. Do rywalizacji wśród chłopców zgłosiło się 6 szkół z powiatu (...)

 • Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego w rękach naszych uczniów!

  WYNIKI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZECHODNI STAROSTY BOCHEŃSKIEGO W piątek 3 czerwca 2016r. w Łapanowie, na sztucznej murawie, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego, w którym wzięli udział uczniowie 5 szkół średnich powiatu bocheńskiego. Ostatecznie (...)

 • Wyniki losowania grup do "V Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły"

  W dniu 16.06.2016r. odbyło się losowanie grup do V TURNIEJU O PRZECHODNI PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W PIŁKĘ NOŻNĄ DRUŻYNY Z GRUP A i B ROZGRYWAJĄ MECZE NA BOISKU MOSIR (BKS) GRUPA A GRUPA B KLASA 2 E KLASA 2 W KLASA 1 F KLASA 1 E KLASA 1 I KLASA 1 L KLASA 2 (...)

 • Tenis stołowy dziewcząt i chłopców

  ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ETAP SZKOLNY W dniu 10.02.2016 r. odbył się w naszej szkole między klasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Była to X edycja turnieju dziewcząt i XI turnieju chłopców. W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt i 54 (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.