Osiągnięcia sportowe

• Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2016/17 2

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W czwartek 24 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym. W tym roku w zawodach wzięło udział aż siedem szkół. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy grali w dwóch grupach, z których do półfinału (...)

• Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2

Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców W dniu 06.10.2016 r. na bieżni sportowej MOSiR u Bochnia odbyły się zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na poziomie powiatowym. Do rywalizacji wśród chłopców zgłosiło się 6 szkół z powiatu (...)

• WYNIKI TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PRZECHODNI STAROSTY BOCHEŃSKIEGO W piątek 3 czerwca 2016r. w Łapanowie, na sztucznej murawie, odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Starosty Bocheńskiego, w którym wzięli udział uczniowie 5 szkół średnich powiatu bocheńskiego. Ostatecznie (...)

• W dniu 16.06.2016r. odbyło się losowanie grup do V TURNIEJU O PRZECHODNI PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W PIŁKĘ NOŻNĄ DRUŻYNY Z GRUP A i B ROZGRYWAJĄ MECZE NA BOISKU MOSIR (BKS) GRUPA A GRUPA B KLASA 2 E KLASA 2 W KLASA 1 F KLASA 1 E KLASA 1 I KLASA 1 L KLASA 2 (...)

• ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ETAP SZKOLNY W dniu 10.02.2016 r. odbył się w naszej szkole między klasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Była to X edycja turnieju dziewcząt i XI turnieju chłopców. W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt i 54 (...)