• Półki z książkami

ZJAWISKOWA GALERIA NASZYCH ZDJĘĆ

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszej biblioteki szkolnej, autorstwa Joanny Bratek z klasy 4K.

• KONKURS KOMIKSOWY "LEGENDY PODKARPACIA"

Konkurs komiksowy „Legendy Podkarpacia” Biblioteka szkolna serdecznie zachęca uczniów przejawiających zainteresowania literackie oraz artystyczne, do wzięcia udziału w konkursie komiksowym „Legendy Podkarpacia”. Inicjatywa realizowana przez Centrum GovTech w Kancelarii (...)

• Na zdjęciu widoczny jest obiektyw aparatu fotograficznego

KONKURS FOTOGRAFICZNY SLEEVEFACE Z KSIĄŻKĄ

Konkurs fotograficzny Sleeveface z książką Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów Zespołu Szkół Nr 1 do udziału w konkursie Sleeveface z książką. Co to jest sleeveface? To zdjęcie przedstawiające osobę z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Do zrobienia dobrej fotografii (...)

• Na zdjęciu widoczny jest jesienny krajobraz w słoneczny dzień.

WYBRANE ROCZNICE LITEARCKIE W LISTOPADZIE 2021 ROKU

WYBRANE ROCZNICE LITEARCKIE W LISTOPADZIE 2021 ROKU 5 listopada - BOLESŁAW LEŚMIAN – 84. rocznica śmierci 7 listopada - ALBERT CAMUS – 108. rocznica urodzin 10 listopada - ZOFIA NAŁKOWSKA – 137. rocznica urodzin 11 listopada - FIODOR DOSTOJEWSKI -200. rocznica urodzin 13 listopada - WŁADYSŁAW (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.