Erasmus+

• W ramach tej akcji zapewnia się wsparcie szkołom i innym organizacjom działającym w dziedzinie edukacji szkolnej, które chcą organizować działania w zakresie mobilności edukacyjnej dla kadry zajmującej się edukacją szkolną. Wsparcie obejmuje szeroki zakres działań, w tym obserwację pracy. (...)

• Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie programu Erasmus+ 2024 Załącznik nr 1 do protokołu rekrutacji - Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie programu Erasmus+ Lista podstawowa (kolejność alfabetyczna): technik logistyk: Borek Gabriela Dziedzic (...)

• Erasmus+ rekrutacja 2024 Uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik logistyk oraz technik pojazdów samochodowych pojadą w tym roku szkolnym ( w maju) na dwutygodniowe praktyki zawodowe do Grecji. Projekt finansowany jest ze (...)

• Program Erasmus+ w ZS nr 1 w Bochni Uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik logistyk oraz technik pojazdów samochodowych będą mieli możliwość uczestniczyć w tym roku szkolnym (w maju) w dwutygodniowych praktykach zawodowych w (...)