MKZ II - warsztaty

 • logo chmura edukacyjna

  MKZ II - NWW 18/19 - 5 edycja

  Uczniów technikum klas II, III i IV zapraszamy do uczestnictwa w V edycji naukowych warsztatów weekendowychprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii (...)

 • logo chmura edukacyjna

  MKZ II - NWW 18/19 - 4 edycja

  Uczniów technikum klas II, III i IV zapraszamy do uczestnictwa w IV edycji naukowych warsztatów weekendowychprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii (...)

 • logo chmura edukacyjna

  MKZ II - NWL 17/18 - 2 edycja

  „Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II” naukowe warsztaty letnie Uczniów technikum klas I, II i III zapraszamy do uczestnictwa w II edycji naukowych warsztatów letnichprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.