MKZ II - warsztaty

• logo chmura edukacyjna

Uczniów technikum klas II, III i IV zapraszamy do uczestnictwa w V edycji naukowych warsztatów weekendowychprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii (...)

• logo chmura edukacyjna

Uczniów technikum klas II, III i IV zapraszamy do uczestnictwa w IV edycji naukowych warsztatów weekendowychprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” współfinansowanego ze środków Unii (...)

• logo chmura edukacyjna

„Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II” naukowe warsztaty letnie Uczniów technikum klas I, II i III zapraszamy do uczestnictwa w II edycji naukowych warsztatów letnichprzeprowadzanych w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnejw ramach projektupn. „Modernizacja kształcenia (...)