MCHE

 • logo chmura edukacyjna

  MCHE - harmonogram zajęć 17/18

  Poniżej znajdują się HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni" Harmonogramy zajęć w II okresie (2018) LO Zajęcia on-line LO Zajęcia (...)

 • logo chmura edukacyjna

  MCHE - rekrutacja 17/18

  Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. rojekt pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni" LO Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji LO Zajęcia on-line J. (...)

 • logo projektu unijnego małopolska chmura edukacyjna

  MCHE - informacja o projekcie 17/18

  Informacje o projekcie Projekt pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni", realizowany jest w ramach 10 OSI PRIORYTETOWEJ WIEDZA I KOMPETENCJE REGIONALNEGO (...)

Logotypy funduszy UE

„Cyfrowy Powiat Bocheński” - E-administracja w Powiecie Bocheńskim.

Używamy plików cookies w celu optymalnej obsługi Państwa wizyty na naszej stronie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.