MCHE

• logo chmura edukacyjna

Poniżej znajdują się HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni" Harmonogramy zajęć w II okresie (2018) LO Zajęcia on-line LO Zajęcia (...)

• logo chmura edukacyjna

Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. rojekt pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni" LO Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji LO Zajęcia on-line J. (...)

• logo projektu unijnego małopolska chmura edukacyjna

Informacje o projekcie Projekt pt. "Małopolska Chmura Edukacyjna - nowoczesne techniki informacyjno- komunikacyjne w procesie nauczania i rozwoju kompetencji kluczowych uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Bochni", realizowany jest w ramach 10 OSI PRIORYTETOWEJ WIEDZA I KOMPETENCJE REGIONALNEGO (...)