MKZ II - zajęcia on-line

• logo chmura edukacyjna

MKZ II - harmonogram 21/22 HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - 2021/2022 Zajęcia on-line w roku szkolnym 2021/2022 Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram Obszar elektryczno-elektroniczny - harmonogram

• logo chmura edukacyjna

Od października 2021 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu (...)

• logo chmura edukacyjna

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - edycja 5. 2020/2021 Zajęcia on-line w roku szkolnym 2020/2021 Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram Obszar elektryczno-elektroniczny - harmonogram

• logo chmura edukacyjna

Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. "Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II" - edycja 5. - 2020/2021. Technikum Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji TECHNIKUM Zajęcia on-line obszar MECHANICZNO-MECHATRONICZNY Obszar tematyczny: MECHANICZNO-MECHATRONICZNY Szkoła: (...)

• logo chmura edukacyjna

Od października 2020 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu (...)

• logo chmura edukacyjna

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - edycja 4. 2019/2020 Zajęcia on-line w roku szkolnym 2019/2020 Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram (aktualizacja 27.03) Obszar elektryczno-elektroniczny - harmonogram

• logo chmura edukacyjna

Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. "Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II" - edycja 4. - 2019/2020. Technikum Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji TECHNIKUM Zajęcia on-line obszar MECHANICZNO-MECHATRONICZNY Wyniki szczegółowe umieszczono na tablicy ogłoszeń. (...)

• logo chmura edukacyjna

Od października 2019 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu (...)

• logo chmura edukacyjna

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - edycja 3. 2018/2019 Zajęcia on-line w I i II okresie 2018/2019 Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram Obszar elektryczno-elektroniczny - harmonogram

• logo chmura edukacyjna

(rekrutacja zakończona - zajęcia zakończone w roku szkolnym 2018/2019) Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. "Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II" - edycja 3. - 2018/2019. Technikum Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji TECHNIKUM Zajęcia on-line obszar (...)

• logo chmura edukacyjna

Od października 2018 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu (...)

• logo chmura edukacyjna

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ do projektu pt. "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - edycja 2. 2017/2018 Zajęcia on-line w I i II okresie 2017 Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram I okres Obszar mechaniczno-mechatroniczny - harmonogram II okres Obszar (...)

• logo chmura edukacyjna

Poniżej znajdują się wyniki rekrutacji do projektu pn. "Modernizacja kształcenia zawodowa w Małopolsce II" - edycja 2. - 2017/2018. Technikum Zajęcia on-line Wyniki rekrutacji TECHNIKUM Zajęcia on-line obszar MECHANICZNO-MECHATRONICZNY Lp Nazwisko i imię Uczeń/ uczennica (...)

• logo chmura edukacyjna

Od października 2017 r. uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość wzięcia udziału w projekcie o nazwie "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II" - komponentu zawodowego Małopolskiej Chmury Edukacyjnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego (...)