Osiągnięcia sportowe

• Siatkówka chłopców 2

Nasi siatkarze ponownie zwyciężają w powiatach! 1 marca 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbyły się powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady. W zawodach wystartowały drużyny z sześciu szkół powiatu bocheńskiego ( ZS Nr 1, ZS Nr 2, ZS Nr 3, I LO, II (...)

• SIATKARKI ZS NR1 - 2 MIEJSCE W POWIECIE! 19 lutego 2016 roku drużyna naszych siatkarek rywalizowała na Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni z zespołami powiatu bocheńskiego ZS nr 2, ZS nr 3, I LO, II LO. Po zaciętej walce rozgrywanej w systemie "każdy z każdym" dziewczęta uległy tylko I LO i (...)

• Piłka ręczna chłopców 2

Zawody Powiatowe w piłce ręcznej chłopców 05.02.2016 r. W piątek 5 lutego 2016 r. uczniowie ZS nr 1 rywalizowali w zawodach piłki ręcznej. Nasza drużyna rywalizowała w grupie B, w której znalazły się jeszcze szkoły: ZS nr 2 oraz ZS w Łapanowie. Nasza drużyna awansowała do półfinału gdzie (...)

• Zawody szachowe dziewcząt i chłopców 2

POWIATOWE ZAWODY SZACHOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW LICEALIADA 2015/2016R. 3.02.2016r w Zespole Szkół Nr3 w Bochni odbyły się Powiatowe Zawody Szachowe Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w szkolnym turnieju szachowym następujący uczniowie: Małgorzata Stożek kl. (...)

• POWIATOWE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT BOCHNIA 2015/2016 12.01.2016 r. Hala Widowiskowo – sportowa w Bochni gościła najlepsze dziewczęta w piłce ręcznej. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, przedstawicieli szkół średnich Powiatu Bocheńskiego: ZS Nr 1wBochni Zs Nr 3 w Bochni ZS w (...)