Osiągnięcia sportowe

Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców

03.11.2016
Powiatowe zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców 2

W dniu 06.10.2016 r. na bieżni sportowej MOSiR u Bochnia odbyły się zawody sztafetowe w biegach przełajowych dziewcząt i chłopców na poziomie powiatowym. Do rywalizacji wśród chłopców zgłosiło się 6 szkół z powiatu bocheńskiego: I LO, II LO, ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3 oraz szkoła z Łapanowa, Wśród dziewcząt do rywalizacji stanęło 5 szkół. Reprezentacja chłopców ZS nr 1 wygrała zawody wyprzedzając na mecie I LO w Bochni oraz II LO w Bochni. Tym samym nasza szkoła awansowała do finałów wojewódzkich które odbyły się 11.10.2016 r. w Nowym Targu. Nasze dziewczęta w zawodach powiatowych wywalczyły 3 miejsce.

Na zawodach wojewódzkich chłopcy reprezentujący ZS nr 1 zajęli wysokie 7 miejsce (na 22 startujące ekipy).