Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2016/17

15.05.2017
Zawody w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2016/17 2

POWIATOWE DRUŻYNOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W czwartek 24 listopada 2016r. w naszej szkole odbyły się Powiatowe zawody w tenisie stołowym. W tym roku w zawodach wzięło udział aż siedem szkół. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy grali w dwóch grupach, z których do półfinału awansowały po dwa zespoły. Naszą szkołę reprezentowali: Krawczyk Alicja (kl. 4F), Mucha Izabela (kl. 3W), Michałowska Kamila (kl. 1G), Nowak Patryk (kl.4E), Zduleczny Kacper (kl. 4S), Kuchnik Krzysztof (kl.4F) oraz Korta Piotr( kl. 1E – zawody Rejonowe)

4. CKZiU (Łapanów)

Po rozgrywkach grupowych, do półfinału dostały się zespoły: I LO i II LO, oraz ZS Nr1 i ZS Nr3.

W meczu o trzecie miejsce I LO pokonało ZS Nr3 a w finale II LO pokonało ZS Nr1. Oba zespoły awansowały do zawodów Rejonowych.

Gr II: II LO, ZS Nr2, I LO

Po rozgrywkach grupowych, do półfinału dostały się zespoły: ZS Nr1 i I LO, oraz II LO i CKZiU.

W meczu o trzecie miejsce CKZiU pokonało I LO a w finale ZS Nr1 pokonało II LO. Oba zespoły awansowały do zawodów Rejonowych.

VII m-ce Liceum Plastyczne

V – VI m-ce  ZS Nr3, ZS Nr2

IV m-ce   I LO

III m-ce    CKZiU

II m-ce     II LO

I m-ce     ZS Nr1

Zawody Rejonowe rozegrane zostały w dniu 25 listopada w Wieliczce. Po trudnych rozgrywkach dziewczęta uplasowały się na miejscu 4, natomiast chłopcy wywalczyli miejsce 2 i awansowali do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.

W dniu 24.03.2017 r. w Nowym Targu rozegrano finał wojewódzkich zawodów drużynowych. Naszą szkołę reprezentowali: Patryk Nowak kl. 4 E, Kacper Zduleczny kl. 4S i Krzysztof Kuchnik kl. 4F. W turnieju wzięło udział 12 szkół. Po trudnych meczach ostatecznie zajęliśmy 6 m-ce.