Osiągnięcia sportowe

• Wyniki szkolnego turnieju tenisa stołowego  2

Międzyklasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców W dniu 8 listopada 2017 r. odbył się w naszej szkole międzyklasowy turniej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Była to XII edycja turnieju dziewcząt i XIII turnieju chłopców. Celem turnieju jest propagowanie dyscypliny (...)

• X Jubileuszowy Bieg Papieski Bochnia 16.10.2017r. Po raz dziesiąty, w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę papieską, ulicami miasta Bochnia odbył się bieg, w którym uczestniczyli przedstawiciele wszystkich szkół z terenu Bochni, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Bursy oraz szkół (...)

• Małopolski Festiwal Biegowy - Szkół Średnich -  Krynica 2017 2

Małopolski Festiwal Biegowy - Szkół Średnich - Krynica 2017 W piątek 8 września uczniowie naszej szkoły udali sie do Krynicy by uczestniczyć w Małopolskim Festiwalu Biegowym - Szkół Średnich. Na zawody pojechały prawie wszystkie szkoły średnie z naszego powiatu (oprócz ZS nr 2). uczniowie (...)

• Turniej piłki nożnej o PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2

VI MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ O PRZECHODNI PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W środę 14 czerwca rozegraliśmy VI Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce nożnej. Do turnieju zgłosiło się 18 drużyn, które podzielone zostały na cztery grupy i rozgrywały swoje mecze systemem „każdy z każdym” na orliku (...)

• Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt 2

II Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt W dniu 22.03.2017 r. rozegrano II Powiatowe Zawody w Piłkę Nożną Dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: 1. Sylwia Trzaska kl. 2T 2. Angelika Gos kl. 3J 3. Agnieszka kl. 3G 4. Wiktoria Bienias kl. 2M 5. Izabela Mucha kl. 3W (...)