Osiągnięcia sportowe

02.11.2017
Małopolski Festiwal Biegowy - Szkół Średnich -  Krynica 2017 2

Małopolski Festiwal Biegowy - Szkół Średnich -  Krynica 2017

W piątek 8 września uczniowie naszej szkoły udali sie do Krynicy by uczestniczyć w Małopolskim Festiwalu Biegowym -  Szkół Średnich. Na zawody pojechały prawie wszystkie szkoły średnie z naszego powiatu (oprócz ZS nr 2). uczniowie mieli do przebiegnięcia 800 m po krynickim deptaku. Zwycięzcą w kategorii chłopców został uczeń 1 LO w Bochni natomiast 2 miejsce przypadło Błażejowi Bajer z klasy 2 L który jest uczniem naszej szkoły, 4-5 miejsce zajęli Piotr Pagacz klasa 2 P oraz Kacper Bieniek klasa 4 E,6 miejsce Słonina Radosław, 7 miejsce Lipina Kacper, 16 miejsce Michał Budzyn, 18 miejsce Drzazga Grzegorz, a 20 miejsce zajął Jakubowski Marcin.

ZS nr 1 reprezentowali: Kacper Bieniek, Bajer Błażej, Pagacz Piotr, Słonina Radosław, Jakubowski Marcin, Budzyn Michał, Lipina Kacper, Drzazga Grzegorz. Ze względu na kontuzje na zawody nie pojechali Dziadowiec Konrad oraz Jonik Piotr.

Opiekunem grupy był Piotr Węgrzyn

Małopolski Festiwal Biegowy - Szkół Średnich -  Krynica 2017 2