Osiągnięcia sportowe

02.11.2017

X Jubileuszowy Bieg Papieski

Bochnia 16.10.2017r.

Po raz dziesiąty, w rocznicę wyboru Karola Wojtyły na stolicę papieską, ulicami miasta Bochnia odbył się bieg, w którym uczestniczyli przedstawiciele wszystkich szkół z terenu Bochni, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Bursy oraz szkół ponadgimnazjalnych powiatu bocheńskiego. Reprezentacje wymienionych placówek wraz z nauczycielami i opiekunami przemierzyli trasę, którą wyznaczają trzy pomniki papieskie, znajdujące się przy parafiach Św. Pawła Apostoła, Św. Mikołaja oraz Św. Jana Nepomucena.

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Kulas Szymon 2k, Pagacz Piotr 2p, Mazurek Filip 1f oraz Słonina Radosław 4 L. Opiekunem uczniów był Piotr Węgrzyn.

zdjpapieski2017