Osiągnięcia sportowe

Zawody szachowe dziewcząt i chłopców

12.06.2016
Zawody szachowe dziewcząt i chłopców 2

POWIATOWE ZAWODY SZACHOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

LICEALIADA 2015/2016R.

3.02.2016r w Zespole Szkół Nr3 w Bochni odbyły się Powiatowe Zawody Szachowe Dziewcząt i Chłopców. Naszą szkołę reprezentowali wyłonieni w szkolnym turnieju szachowym następujący uczniowie:

1. Małgorzata Stożek kl. 2M
  2. Gabriela Pikuła kl.2M
  3. Agata Pustułka kl.2M
  1. Michał Mirski kl.3H
  2. Norbert Lekki kl.2F
  3. Piotr Jędryka kl. 2F
  4. Mateusz Rysak kl.2F
  5. Mateusz Wełna kl.1L
  6. Paweł Puzia kl.1L

Zmagania szachistów zakończyły się sukcesem. Dziewczęta w swojej kategorii zdobyły II miejse drużynowo a Małgorzata Stożek z trzeciego miejsca indywidualnie zakwalifikowała się do turnieju rejonowego. Chłopcy zdobyli najwyższe podium drużynowo. Mirski Michał z I miejsca, Lekki Norbert z III miejsca indywidualnie będą reprezentować naszą szkołę w rejonie. ŻYCZYMY SUKCESÓW.

Zawody szachowe dziewcząt i chłopców 2