Osiągnięcia sportowe

• PŁYWANIE INDYWIDUALNE I SZTAFETOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW Zawody Powiatowe Początek roku 13 stycznia 2016 r. na basenie w Bochni ruszyła Licealiada Młodzieży w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Na pierwszy ogień sztafety 8x 50 m w kategorii dziewcząt 4 zespoły , chłopców 5 i jak (...)

• KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT REPREZENTACJA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT Natalia Zaleńska Karolina Brzegowa Edyta Migdał Agnieszka Spyrka Ania Rojowska Klaudia Klasińska Sylwia Trzaska Asia Budzyn Sylwia Rozum Opiekun: Stanisław Gryglewski Powiatowe zawody w koszykówce dziewcząt odbyły (...)

• KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW REPREZENTACJA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW Mateusz Put Damian Trykiński Kondrad Wrona Piotr Kaczmarczyk Dominik Śliwa Michał Mirski Radosław Słonina Krystian Pala Mateusz Sowa Bartłomiej Bogacki Opiekun: Stanisław Gryglewski Piotr Piekut Powiatowe zawody (...)

• Sztafetowe biegi przełajowe 2

Powiatowe biegi sztafetowe dziewcząt i chłopców 01.10.15 r. w Łapanów Jako pierwsze na starcie ustawiły się dziewczęta. Niestety reprezentacja dziewcząt nie ukończyła zawodów ponieważ jedna z zawodniczek nie dobiegła do strefy zmian i sztafeta została zdyskwalifikowana. Chłopcy spisali się (...)

• Uprzejmie informujemy o rozpoczęciu zapisów do V turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły w piłce nożnej Zawody odbędą się 20.06.2016r. (poniedziałek) na sztucznych boiskach (oś. Niepodległości oraz MOSiR w Bochni). W turnieju mogą brać udział uczniowie naszej szkoły z klas I-II LO, I-III (...)