• Logo projketu erasmus plus

Od kilku dni uczniowie naszej szkoły przebywają w Grecji realizując staże zawodowe w ramach projektu programu Erasmus+ . „Od Hadesu do Olimpu, od mechanika do informatyka - grecki staż uczniów ZS Nr 1 w Bochni” 45 naszych informatyków, logistyków, elektryków i grafików komputerowych nie (...)

• Logo projektu Erasmus plus

Projekt pt. „Od Hadesu do Olimpu, od mechanika do informatyka - grecki staż uczniów ZS Nr 1 w Bochni” 2018-1-PL01-KA102-049851 Dziennik projektu Harmonogram zajęć dla uczestników projektu: J. angielski – 8.09.2018 godz. 8.00 – 2 grupy po 8 godzin (...)

• Logo projektu Erasmus plus

Szkoła otrzymała dofinansowanie z programu Erasmus+ na realizację praktyk uczniowskich w ramach sekcji „Kształcenie i szkolenia zawodowe” i akcji kluczowej „Mobilność edukacyjna”. Na początku roku szkolnego 2018/2019 grupa uczniów klas trzecich technikum: informatyków, (...)