PLAKATY AUTORSTWA UCZNIÓW KLASY 2K

06.06.2023

Erasmus+ to kontynuacja europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 roku. Wspiera uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców oraz osoby dorosłe i wolontariuszy w realizowaniu międzynarodowych projektów, które służą zwiększaniu kompetencji. Realizatorem programu w Polsce jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Upowszechnianie rezultatów jest sposobem na przedstawienie osiągniętych wyników, ma również na celu ukazanie pracy, jaką trzeba włożyć, żeby projekt został pomyślnie zrealizowany. Natomiast dzielenie się rezultatami umożliwia dotarcie z informacją do szerszej grupy odbiorców i przedstawienie im załażeń programu Erasmus+.

Uczniowie klasy 2K wykonali projekty plakatów oraz projekt roll-upa, który nawiązuje do zrealizowanej mobilności w ramach programu Erasmus+.

pl_wspolfinansowane_przez_unie_europejska_pos.png

Projekt Roll-up 6.51MB [ .pdf ]