Erasmus+

• Erasmus+ SPOTKANIE PODSUMOWUJĄCE DLA UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+ Spotkanie podsumowujące dla uczestników i ich rodziców/ prawnych opiekunów po zrealizowanej mobilności w ramach programu Erasmus+ odbędzie się w dniu 20.06 (czwartek) o godzinie 18.00 (miejsce spotkania – świetlica szkolna). W (...)

• Krótkoterminowa mobilność zawodowa uczniów Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Grecji W dniach od 19.05.2024 r. do 01.06.2024 r. uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni zrealizowali mobilność zawodową w Grecji w ramach projektu Erasmus+. Adresatami (...)

• Job shadowing dla nauczycieli po raz pierwszy w Zespole Szkół Nr 1 w Bochni Uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni od lat aktywnie korzystają z możliwości jakie daje program Erasmus+. W tym roku po raz pierwszy nauczyciele naszej szkoły skorzystali z (...)

• Spotkanie organizacyjne dla uczestników i ich rodziców/ prawnych opiekunów przed realizacją mobilności w ramach programu Erasmus+ odbędzie się w dniu 14.05 (wtorek) o godzinie 18.30 (miejsce spotkania – świetlica szkolna). W czasie spotkania przypominane zostaną główne założenia programu (...)

• PRZYGOTOWANIE DO MOBILNOŚCI Erasmus+ – program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu – to kontynuacja europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 r. Jego celem jest wspieranie uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców i wolontariuszy w prowadzeniu (...)