Erasmus+

• Program Erasmus+ w ZS nr 1 w Bochni Uczniowie klas trzecich technikum kształcący się w zawodach: technik grafiki i poligrafii cyfrowej, technik logistyk oraz technik pojazdów samochodowych będą mieli możliwość uczestniczyć w tym roku szkolnym (w maju) w dwutygodniowych praktykach zawodowych w (...)

• grupa młodzieży, w tle górski zamglony krajobraz

Od 14 do 26 maja uczniowie z Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni odbyli dwutygodniowy staż zawodowy w Grecji, który był realizowany w ramach projektu Erasmus+. Dzięki udziałowi w projekcie, młodzież objęta wsparciem mogła poznać kulturę, kuchnię grecką, branżowy język obcy oraz (...)

• Erasmus+ to kontynuacja europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 roku. Wspiera uczniów, studentów, nauczycieli, wykładowców oraz osoby dorosłe i wolontariuszy w realizowaniu międzynarodowych projektów, które służą zwiększaniu kompetencji. Realizatorem programu w Polsce jest (...)

• Spotkanie organizacyjne dla uczestników i ich rodziców/ prawnych opiekunów przed realizacją mobilności w ramach programu Erasmus+ odbędzie się w dniu 11.05 (czwartek) o godzinie 18.00 (miejsce spotkania – świetlica szkolna). W czasie spotkania przypominane zostaną główne założenia programu (...)

• Erasmus+ Greckie praktyki - czas profesjonalistów PRZYGOTOWANIE DO MOBILNOŚCI Erasmus+ – program Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, szkoleń, młodzieży i sportu – to kontynuacja europejskich programów edukacyjnych realizowanych od 1998 r. Jego celem jest wspieranie uczniów, studentów, (...)