Zmiana terminu Konkursu Języka Angielskiego w ZS1 w Bochni

16.04.2019
UWAGA!!! Zespół Szkół nr 1 w Bochni informuje o zmianie terminu Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów i Ósmoklasistów. Konkurs odbędzie się 30 maja 2019 roku w budynku szkoły o godzinie 9:00. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 maja 2019. Wszystkie pozostałe kwestie związane w konkursem - w tym pełen regulamin i zakres tematyczny konkursu - znajdują się na naszej stronie internetowej: http://zs1.bochnia.pl//cras-eleifend DOKUMENTY DO POBRANIA POD LINKIEM:DOKUMENTY Serdecznie zaprasza

UWAGA!!!

/cras-eleifend

DOKUMENTY DO POBRANIA POD LINKIEM:DOKUMENTY

Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za zmianę terminu.

Organizatorzy.