XIX MEMORIAŁ PŁYWACKI IM. JANA KOTA

20.11.2022

W piątek 18 listopada, 21 uczniów reprezentowało naszą szkołę w XIX Memoriale Pływackim im. Jana Kota, który organizowany był na Bocheńskiej Pływalni.

Najszybszym zawodnikiem został Emil Pilch z klasy 4TZ, który wypływał złoty medal na dystansie 50 m. stylem dowolnym, w kategorii OPEN.

Znakomicie zaprezentowała się także Natalia Jaśkiewicz z klasy 4J, zajmując drugie miejsce w kategorii OPEN na dystansie 50 m. - również stylem dowolnym.

Zarówno Emil jak i Klaudia są byłymi zawodniczkami Klubu „T.S Pływak” Bochnia. Trenowali pod okiem naszego nauczyciela, trenera II kl.- Marcina Szwaba, który wspólnie z Panią Izabelą Kierepką został oddelegowany na zawody.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczniów, którzy pojawili się na starcie, bili swoje rekordy życiowe, a co najważniejsze - walczyli do ostatnich metrów.

W zawodach startowali:

Amelia Rudnik, Kinga Mroczek, Natalia Jaśkiewicz, Justyna Kural, Wiktoria Brożek, Anna Stępień, Jacek Cefal, Mikołaj Lis, Krzysztof Baniak, Marcel Rozwadowski, Szymon Pamuła, Hubert Hnatów, Piotr Wiaderny, Emil Pilch, Hubert Kurtyka, Wiktor Wojas, Beniamin Czajkowski, Klaudiusz Siedliński, Oliwier Ochałek, Szymon Sadkowski, Hubert Pilch.

Brawo dla wszystkich!

Życzymy powodzenia w kolejnych startach.

mgr Marcin Szwab