XII Bieg Papieski ulicami miasta

IMG 7527

16 października 2019 po raz dwunasty odbyl się Bieg Papieski ulicami miasta upamiętniający wybór Karola Wojtyły na Papieża. W biegu uczestniczyli uczniowie wszystkich bocheńskich szkół w tym również nie zabrakło przedstawicieli "mechanika". Uczniowie przebiegli trasę którą wyznaczają trzy pomniki papieskie, znajdujące się przy parafiach Św. Pawła Apostoła, Św. Mikołaja oraz Św. Jana Nepomucena.

Więcej na temat biegu można przeczytać tutaj

mgr Sławomir Zubel

IMG 7527