WYNIKI X EDYCJI OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIAD MATEMATYCZNYCH

WYNIKI X EDYCJI OGÓLNOPOLSKICH OLIMPIAD MATEMATYCZNYCH:

„APOLONIUSZ POZIOM PODSTAWOWY”

ORAZ

„MISTRZOSTWA SZARADZIARSKIE – ZADANIA LOGICZNE”

Miło nam poinformować, że uczniowie biorący udział w olimpiadach matematycznych, które odbyły się w naszej szkole
w listopadzie, zostali wyróżnieni na tle ogólnopolskim!

III miejsce w Polsce zdobył Beniamin Czajkowski – klasa 3 MY w kategorii „Apoloniusz - poziom podstawowy”.

III miejsce  ex aequo Miłosz Porębski i Jakub Gierek – klasa 4i w kategorii  „Mistrzostwa Szaradziarskie – zadania logiczne”.

Wyróżnienie w tej samej  kategorii otrzymali również uczniowie klasy 4i: Gabriel Szydłowski i Adam Nowak.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach olimpiad.

mgr J. Jagielska