Wycieczka uczniów MECHANIKA do Firmy Lexus

lexus
Wycieczka uczniów "MECHANIKA" do Firmy Lexus W pierwszy dzień wiosny czyli 21 marca br. uczniowie klas samochodowych technikalnych oraz branżowej szkoły wzięli udział w szkoleniu dotyczącym napraw i obsługi samochodów hybrydowych. Uczniowie mogli zobaczyć pracę serwisu i salonu ekskluzywnych samochodów marki Lexus. Niezłą gratką dla fanów motoryzacji była możliwość skorzystali z jazdy pr

Wycieczka uczniów "MECHANIKA" do Firmy Lexus

W pierwszy dzień wiosny czyli 21 marca br. uczniowie klas samochodowych technikalnych oraz branżowej szkoły wzięli udział w szkoleniu dotyczącym napraw i obsługi samochodów hybrydowych. Uczniowie mogli zobaczyć pracę serwisu i salonu ekskluzywnych samochodów marki Lexus. Niezłą gratką dla fanów motoryzacji była możliwość skorzystali z jazdy próbnej różnymi modelami samochodów Lexus, których koszt rozpoczyna się od 170 tysięcy złotych.
Dzięki życzliwością dyrekcji i kierownictwa salon uczniowie zdobyli większą wiedzie i możliwości rozwoju zawodowego.
Opiekunami grupy byli pan Tadeusz Bienias oraz pan Piotr Janiczek.

mgr Piotr Janiczek

lexus