Wybory Przewodniczącego Samorządu Szkolnego

22.09.2016
Wybory Przewodniczącego Samorządu Szkolnego Na początku października odbędą się w naszej szkole wybory nowego Przewodniczącego Samorządu Szkolnego. W związku z tym informujemy, że do dnia 5 października do godziny 12:00 można zgłaszać nazwiska kandydatów. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół nr 1 kandydować mogą uczniowie klas 1-3 technikum oraz 1-2 liceum ogólnokształcącego. Kandydat powinien osiągać pozytywne wyniki w nauce, w poprzedni

Wybory Przewodniczącego Samorządu Szkolnego

Na początku października odbędą się w naszej szkole wybory nowego Przewodniczącego Samorządu Szkolnego. W związku z tym informujemy, że do dnia 5 października do godziny 12:00 można zgłaszać nazwiska kandydatów. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Samorządu Szkolnego Zespołu Szkół nr 1 kandydować mogą uczniowie klas 1-3 technikum oraz 1-2 liceum ogólnokształcącego. Kandydat powinien osiągać pozytywne wyniki w nauce, w poprzednim roku szkolnym posiadać przynajmniej dobrą ocenę z zachowania oraz uzyskać poparcie przynajmniej 50 uczniów udokumentowane podpisami. Kandydatów zgłaszać można w bibliotece szkolnej. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko kandydata, jego zgodę na kandydowanie, klasę, nazwisko wychowawcy, oraz podpisy osób popierających kandydaturę (wraz z klasami do których osoby te uczęszczają). Formularze, na których można zgłaszać kandydatów dostępne są w bibliotece szkolnej. Ogłoszenie listy kandydatów nastąpi do dnia 6 października.