Wspomnienia z Charytatywnego Koncertu Kolęd 2018

30.01.2018
Wspomnienia z Charytatywnego Koncertu Kolęd 2018 2
Charytatywny Koncert Kolęd 2018 Celem koncertu była zbiórka pieniędzy poprzez sprzedaż cegiełek i pomoc finansową dla chorych dzieci: 5,5 -letniego Filipka Tabora oraz ucznia Technikum Jakuba Jakubowskiego. Koncert był skierowany do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Bochni. Była to już III edycja koncertu przygotowana przez młodzież i absolwentów Zespołu Szkół Nr

Charytatywny Koncert Kolęd 2018

banerkoncert

Koncert był skierowany do młodzieży szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Bochni. Była to już III edycja koncertu przygotowana przez młodzież i absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 pod kierunkiem nauczycieli, Marzeny Szczurek, Agnieszki Morawiec, Agnieszki Rachwał przy współpracy z Miejskim Domem Kultury i Parafią Św. Mikołaja.

W tym roku Charytatywny Koncert Kolęd uświetnił występ Orkiestry Dętej z Baczkowa.

Skład uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni, którzy zagrali na koncercie

Szymon Duda

Dominik Radoń

Emilia Błasińska

Anna Małecka

Martyna Wanicka

Aleksandra Szal

Radosław Bukowiec

Dawid Kukla

Patryk Nowak

Oskar Owsiak

Mikołaj Skoczek

Jacek Solecki

Krzysztof Sroka

Dawid Topór

Mateusz Wojkowski

Michał Piechnik

Reżyserem aranżacji muzycznej występu uczniów i absolwentów Mechanika był SZYMON DUDA.

DOMINIK RADOŃ pomagał opracować oprawę muzyczną sekcji dętej.

Zebrana kwota to:  4552 zł.

DZIĘKUJEMY!

Wspomnienia z Charytatywnego Koncertu Kolęd 2018 2