Wspólnie na rzecz edukacji - road show

djalbum_link:164
"Wspólnie na rzecz edukacji - road show" 14 listopada br. w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych pt. "Wspólnie na rzecz edukacji - road show". Organizatorem spotkania jest Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Drogowego oraz Stowarzyszenie Przejście. W spotkaniu wzięło udział ponad 700 młodych ludzi, którzy są świeżo upieczonymi ki

"Wspólnie na rzecz edukacji - road show"

14 listopada br. w naszej szkole odbyło się spotkanie w ramach Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych pt. "Wspólnie na rzecz edukacji - road show". Organizatorem spotkania jest Małopolska Wojewódzka Rada Bezpieczeństwa Drogowego oraz Stowarzyszenie Przejście. W spotkaniu wzięło udział ponad 700 młodych ludzi, którzy są świeżo upieczonymi kierowcami, lub wkrótce nimi będą. Dla wszystkich to spotkanie pozostanie na długo w pamięci!

Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna równie z na naszym fanpage:

djalbum_link:164