Wakacyjny konkurs dla miłośników fotografii

06.08.2016
Wakacyjny konkurs dla miłośników fotografii   Jeśli lubisz fotografować, interesuje Cię świat przedstawiony w obiektywie, lubisz eksperymentować z aparatem to możesz wziąć udział w konkursie organizowanym przez naszą szkołę. Konkurs jest dla wszystkich którzy swój wolny czas swoje hobby lub swą przyszłość wiążą z robieniem zdjęć. Temat konkursu brzmi: Niebanalna rzeczywistość polskich wakacji. Zdjęcia przyjmowane będą do końca września przyszłego roku szkolnego. Po w

Wakacyjny konkurs dla miłośników fotografii

Konkurs jest dla wszystkich którzy swój wolny czas swoje hobby lub swą przyszłość wiążą z robieniem zdjęć. Temat konkursu brzmi: Niebanalna rzeczywistość polskich wakacji. Zdjęcia przyjmowane będą do końca września przyszłego roku szkolnego. Po wykonaniu zdjęć prosimy zgrać je na dysk CD (maksymalnie 5) i podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać klasę. Nagrane płytki proszę oddać do p. Moniki Zagórskiej lub p. Pawła Wieciecha.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone. Serdecznie zapraszamy!