V Konkurs Logiczny organizowany przez Katedrę Logiki KUL

26.01.2017
Celem V Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, o regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń. Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Wydziału Strategii i ObsługiInwestorów Urzędu Mi

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Wydziału Strategii i ObsługiInwestorów Urzędu Miasta Lublin.
lublin inspiruje biznes

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:

• Etap szkolny w terminie 20-24 lutego 2017 r.
  • Etap finałowy 5 kwietnia 2017 r. w siedzibie KUL.

Termin zgłoszeń do udziału w Konkursie upływa 15 lutego 2017 r.

Nagrody dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych:

• Indeksy na kierunki: filozofia, retoryka stosowana lub kognitywistyka KUL
  • Nagrody rzeczowe: laptop (1 miejsce), smartphone (2 miejsce), tablet (3 miejsce).

Katedra Logiki KUL

Al. Racławickie 14, 20-950 Lublin