TURBOLANDESKUNDE 8 marca

kon2
Ogólnopolski Konkurs „TURBOLANDESKUNDE – WĘDRÓWKA PO KRAJACH NIEMIECKIEGO OBSZARU JĘZYKOWEGO”             W dniu 08.03.2019 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbył się II etap regionalny Ogólnopolskiego Konkursu „Turbolandeskunde – Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego - Austria”.     &n

W II etapie w/w konkursu nasza szkolna drużyna – w składzie

Kinga Bratek

Izabela Bubula

Jolanta Komasa

losując pytania z puli za jeden, dwa i trzy punkty zdobyła 23 punkty i uplasowała się na 7. miejscu.

„DLA TAKICH CUDOWNYCH CHWIL WARTO UCZYĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO.”

GRATULUJĘ

mgr Alina Mirek