SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

20.11.2022

15 listopada w świetlicy odbył się Szkolny Turniej Szachowy, w którym wzięło udział 37 uczniów.

Wśród dziewcząt zwyciężyła ubiegłoroczna mistrzyni: Aleksandra Rysak z klasy 3J i tym samym zakwalifikowała się do rozgrywek powiatowych.

Zacięta walka pomiędzy chłopcami, wyłoniła trzech reprezentantów naszej szkoły do dalszej rywalizacji. Kolejno miejsca zajęli:

1. Starma Łukasz 3I
  2. Synowiec Dominik 3I
  3. Pałka Dominik 4Eg

29 listopada 2022 r. odbędzie się Powiatowy Drużynowy Turniej Szachowy, w który weźmie udział czwórka naszych mistrzów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za liczny udział w turnieju, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

Organizator zawodów

mgr Ewa Konieczna