Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Dzieł Henryka Sienkiewicza

22.09.2016
henryk sienkiewicz portret
SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA DZIEŁ HENRYKA SIENKIEWICZA   W związku z ogłoszeniem roku 2016 rokiem Henryka Sienkiewicza nauczyciele biblioteki szkolnej zapraszają do udziału w szkolnym konkursie pięknego czytania Jego dzieł. Zgłoszenia będą przyjmowane w bibliotece szkolnej do dnia 17 października 2016 roku (imię, nazwisko, klasa, tytuł). Szczegółowy regulamin dostępny jest w bibliotece sz

henryk sienkiewicz portretSZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

DZIEŁ HENRYKA SIENKIEWICZA

Szczegółowy regulamin dostępny jest w bibliotece szkolnej.