SZKOLNA WYCIECZKA DO LONDYNU

Londyn to jedno z największych miast świata. Niezwykłe miejsce pełne zabytków, pięknych muzeów, ogrodów, eleganckich sklepów i ludzi z całego globu. Na wiosnę tego roku szkolnego (koniec kwietnia) organizujemy szkolny wyjazd do Wielkiej Brytanii. Każdy może wziąć udział. Zwiedzimy miejscowości Cantenbury, Londyn i Oxford. Jeśli chciałbyś zobaczyć monumentalną katedrę w Cantenbury, Big Bena, największe muzea świata czy Christ Church w uniwersyteckim mieście Oxford, jeśli chciałbyś porozmawiać z mieszkańcami Londynu w języku angielskim oraz spędzić świetnie czas z koleżankami i kolegami na tygodniowej wycieczce do Anglii skontaktuj się z panem Pawłem Wieciechem i zapytaj o szczegóły wyjazdu.