Szkolenie z zakresu lakiernictwa samochodowego

Fotoram.io2
Szkolenie z zakresu lakiernictwa samochodowego   10 września br. odbyło się szkolenie dla uczniów klas technik mechanik samochodowy oraz mechanik samochodowy branżowej szkoły z zakresu lakiernictwa samochodowego. Szkolenie trwało 4 godziny podczas których, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania nowych technik lakierniczych. Szkolenie prowadziła firma PROFIX. Kolejne takie szkolenie będzie miało miejs

Szkolenie z zakresu lakiernictwa samochodowego

10 września br. odbyło się szkolenie dla uczniów klas technik mechanik samochodowy oraz mechanik samochodowy branżowej szkoły z zakresu lakiernictwa samochodowego. Szkolenie trwało 4 godziny podczas których, uczniowie naszej szkoły mieli możliwość poznania nowych technik lakierniczych. Szkolenie prowadziła firma PROFIX. Kolejne takie szkolenie będzie miało miejsce już w piątek 19 października.

Piotr Janiczek

Fotoram.io2