SZKOŁA BIZNESU SPOŁECZNEGO

24 maja w krakowskim Muzeum Armii Krajowej odbył się finał międzyszkolnych rozgrywek konkursu "Szkoła Biznesu Społecznego" organizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej, w którym wzięło udział 27 zespołów z województwa małopolskiego. Rozgrywki składały się z trzech etapów: dwukrotna gra planszowa oraz test wiedzy o ekonomii społecznej.

Podczas sprawdzania wyników, uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia muzeum. Nasi reprezentanci: Antonina Florczyk z klasy 3J oraz Michał Serafin z klasy 3I uzyskali wysoki wynik punktowy i znaleźli się tuż za podium – brakowało im zaledwie dwóch punktów do trzeciego miejsca. Koordynatorem konkursu w szkole była Pani Anna Brdej