Sukcesy MATEMATYKÓW

02.04.2019
Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach matematycznych   W tym roku Hubert Rydz uczeń klasy 4F został laureatem ogólnopolskiego konkursu "Matematyka w technice dla technika" organizowanego przez Zespół Szkół Elektrycznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Hubert Rydz został również wyróżniony w ogólnopolskim konkursie "Alfik Matematyczny" Uczeń tej samej klasy Dawid Szewczyk zdobył tytuł laureata III – go stopnia ogólnopolskiego konkursu „O złoty indeks Politech

Nasi uczniowie odnoszą liczne sukcesy w konkursach matematycznych

W tym roku Hubert Rydz uczeń klasy 4F został laureatem ogólnopolskiego konkursu "Matematyka w technice dla technika" organizowanego przez Zespół Szkół Elektrycznych w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską. Hubert Rydz został również wyróżniony w ogólnopolskim konkursie "Alfik Matematyczny" Uczeń tej samej klasy Dawid Szewczyk zdobył tytuł laureata III – go stopnia ogólnopolskiego konkursu „O złoty indeks Politechniki Krakowskiej”

Laureatom GRATULUJEMY

mgr Ewa Migdas