SUKCESY GRAFIKÓW

Sukcesy GRAFIKÓW w konkursach ogólnopolskich

W ostatnim czasie młodzież ucząca się technik grafiki i poligrafii cyfrowej wzięła udział w konkursach o zasięgu ogólnopolskim uzyskując w nich satysfakcjonujące wyniki!

W konkursie graficznym #ObrońcyNiepodległej organizowanym przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w kategorii grafika analogowa nasza uczennica JUSTYNA BONDEK z klasy 1K zdobyła WYRÓŻNIENIE.

Justyna jest niezwykle utalentowana plastycznie. Projekt zrealizowała w postaci bardzo realistycznego szkicu przedstawiając postać Elżbiety Zawackiej.

Kolejnym sukcesem jakim możemy się pochwalić jest uzyskanie przez dwójkę naszych uczniów: Karolinę Płazę i Kacpra Żołnę z klasy 4Kg tytułu FINALISTÓW OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW IT.

Finał odbył się odbył się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Nasza drużyna startowała w kategorii DRUK 3D i znalazła się w gronie 10 najlepszych z całej Polski spośród ponad 2200 zgłoszonych w sześciu kategoriach.

Koniecznie musimy wspomnieć również o tym, że Karolina Płaza z klasy 4Kg przeszła do drugiego etapu rekrutacyjnego w ogólnopolskim programie stypendialno-mentoringowym „Dziewczyny w Grze!”.

W ramach tego projektu uczestniczki mają szansę otrzymać wsparcie finansowe w postaci 12-miesięcznego stypendium w wysokości 1000 zł (brutto) przeznaczonego na pokrycie kosztów edukacji i rozwoju. Program oferuje możliwość poznania wielu praktycznych aspektów pracy w branży gier, a także szansę na zdobycie cennego doświadczenia.

Trzymamy kciuki za Karolinę i informujemy, że to jeszcze nie koniec!

Mamy nadzieję, że niebawem pochwalimy się kolejnymi sukcesami naszych utalentowanych uczniów, którzy solidnie pracują nad kolejnymi projektami.

mgr Agnieszka Rachwał