STYPENDIA ABJ - SKŁADANIE WNIOSKÓW

Zapraszamy uczniów spełniających poniższe kryteria do składania wniosków o stypendium ABJ.

Wnioski należy złożyć do 4 listopada br. w sekretariacie na warsztatach szkolnych!

W załączeniu znajduje się wniosek oraz regulamin przyznawania stypendiów.

"Kandydatem do stypendium może być uczeń lub uczennica, o których mowa w pkt.1.2, którzy uzyskali na koniec roku szkolnego 2021/2022 (na koniec pierwszego okresu roku szkolnego 2022/2023 dla stypendium przyznawanego na II okres) wysoką średnią ocen z przedmiotów obowiązkowych objętych programem nauczania i wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania oraz uczestniczy w zajęciach organizowanych przez Fundację ABJ lub kółka technicznego."

wniosek_o_stypendium_abj.pdf 119.00KB [ .pdf ] 119.00 KB
regulamin_styp_abj.pdf 141.61KB [ .pdf ] 141.61 KB