Sprawozdanie z naukowych warsztatów weekendowych.

AGH Pasula
Sprawozdanie z naukowych warsztatów weekendowych.          W dniach od 5-7.04.2019 roku 10 uczniów z klasy 2P technikum z Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni brali udział w Naukowych Warsztatach Weekendowych organizowanych w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej. Opiekunem grupy był mgr inż. Marek Pasula - nauczyciel przedmiotów zawodowych.          Zajęcia b

Sprawozdanie z naukowych warsztatów weekendowych.

Zajęcia były realizowane na Akademii Górniczo – Hutniczej oraz Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Tematyka zajęć dotyczyła:

1. budowy modeli przestrzennych 3D w środowisku CATIA v.5,
  2. wirtualnego prototypowania- metody CAD/CAM/CAE,
  3. projektowania i montażu prostych układów elektronicznych,
  4. sterowania mikroprocesorowego,
  5. projektowania elementów 3D i ich druku w 3D,
  6. zastosowania układów PLC pracujących w sieci teleinformatycznej,
  7. układów pneumatycznych.

Uczniowie odwiedzili również Muzeum Lotnictwa Polskiego po którym oprowadzał znany ekspert lotniczy – spiker Jan Hofman. W ciekawy sposób opowiadał o historii rozwoju lotnictwa polskiego.

Cała grupa była zakwaterowana w Hotelu „Felix”.

mgr inż. Marek Pasula

AGH Pasula