SPOTKANIE Z INSPEKTOREM PIP W KRAKOWIE

obraz2.jpg

28 lutego w świetlicy szkolnej odbył się wykład, który poprowadził Pan Bogdan Solawa - starszy inspektor PIP z Krakowa. Poruszane zagadnienia dotyczyły istoty ergonomii w życiu człowieka. Prelegent, podczas dwugodzinnego wystąpienia, przedstawił uczniom konsekwencje nieprawidłowej postawy przyjmowanej podczas wykonywania pracy, jak i w trakcie codziennych zajęć. Poruszył podstawowe zagadnienia anatomiczne m.in. budowy układu kostnoszkieletowego i zwrócił uwagę na rolę ergonomii w życiu każdego człowieka.

Mamy nadzieję, że cenne uwagi uświadomiły młodym ludziom, jak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

W spotkaniu uczestniczyły klasy: 1F,1I, 1L, 1E.

Anna Kubać.