Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty!

09.03.2017
dzienotwarty2017
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty MECHANIKA!!! 11 marca 2017r. - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!   Informujemy że podczas tego dnia dostępna będzie również transmisja video na żywo, prosto z najciekawszych miejsc w naszej szkole. Już dziś podajemy link do strony www.ponad.eu/zs1/ na której 11 marca 2017r. zobaczyć będzie można co dzieje się w naszej szkole. Serdecznie zapraszamy do nas, startu

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty MECHANIKA!!!

11 marca 2017r. - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Serdecznie zapraszamy do nas, startujemy o 9.00!

Obejrzyj zapowiedź!

Filmik opracowali: Maciej Piszczek i Dominik Czesak z klasy 2F o profilu TECHNIK INFORMATYK.

JEDNA SZKOŁA - WIELE MOŻLIWOŚCI!

dzienotwarty2017