Rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza

01.11.2016
Rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza 2
Rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza Rok 2016 został ogłoszony Rokiem Henryka Sienkiewicza. W związku  z tym wydarzeniem  uczniowie klas I L, 1 M, 1 E,1 J, 2 T, 3E, 3L przygotowali program  poświęcony tej niezwykłej  postaci - wielkiemu mistrzowi pióra, gorącemu patriocie, laureatowi Nagrody Nobla. Podczas tej uroczystości zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania, przeprowadzonego w dniu 19 p

Rok 2016 Rokiem Henryka Sienkiewicza

Rok 2016 został ogłoszony Rokiem Henryka Sienkiewicza. W związku  z tym wydarzeniem  uczniowie klas I L, 1 M, 1 E,1 J, 2 T, 3E, 3L przygotowali program  poświęcony tej niezwykłej  postaci - wielkiemu mistrzowi pióra, gorącemu patriocie, laureatowi Nagrody Nobla. Podczas tej uroczystości zostały ogłoszone wyniki Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania, przeprowadzonego w dniu 19 października. Jury w składzie: Monika Zagórska-Kunat, Szczurek Marzena, Morawiec Agnieszka, Teresa Koźlak – jednogłośnie podjęły decyzję o przyznaniu miejsc:

I miejsce  - Malinowski Kamil

II miejsce -  Szymczyk Oliwia