RAJD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

RAJD INTEGRACYJNY

Tradycją szkoły są rajdy, które mają integrować nową społeczność szkolną uczniów oraz promować alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego. 26 września 2023 r., niemal 400 uczniów klas pierwszych, spotkało się w CAW w Borku. Uczestnicy imprezy, korzystając ze słonecznej pogody ostatnich dni września, mieli dostęp do różnorodnych atrakcji. Kajaki, gokarty, kolejka tyrolska – to tylko część zabawy. Była też możliwość strzelania z łuku wraz z instruktorem strzelectwa czy wzięcia udziału w różnorodnych konkurencjach, realizowanych pod okiem animatorów. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali turnieje: piłki nożnej oraz siatkowej.

Był grill, prezentacje poszczególnych klas, sporo śmiechu, słodycze dla każdej klasy, wspólne zdjęcia.

Podczas spotkania rozlosowano też upominki dla uczestników w postaci koszulek z logo Naszej szkoły oraz biletów do Parku Rozrywki Energylandia – warunek był jeden – trzeba było mieć legitymację szkolną :)