POROZMAWIAJMY O AIDS - ETAP POWIATOWY

03.12.2022

W czwartek 1 grudnia 2022 r. dwie uczennice ZS NR 1 wzięły udział w etapie powiatowym Olimpiady „Porozmawiajmy o AIDS”. Konkurs został zorganizowany przez PSSE w Bochni w dniu, kiedy na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień AIDS.

Honorowy patronat nad przedsięwzięciem objęło Starostwa Powiatowego w Bochni. Olimpiada skierowana była do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu bocheńskiego. W finale, który odbył się w Zespole Szkół nr 3 w Bochni wzięło udział 12 uczestników, po dwóch z każdej szkoły wyłonionych w etapach szkolnych.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że naszą szkołę reprezentowała Amelia Rudnik z klasy 1Y, która zajęła II miejsce oraz Emilia Zelek z klasy 1MX, która otrzymała wyróżnienie.

Amelce i Emilii serdecznie gratulujemy ogromnej wiedzy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

mgr Beata Stochel