POMAGAMY!

06.03.2022

Pomagamy

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę w ZS Nr 1 na rzecz osób poszkodowanych w wojnie na Ukrainie. Zgromadziliśmy imponującą ilość żywności, ubrań, artykułów higienicznych i chemicznych, leków, śpiworów i kocy. Posortowane artykuły i zapakowane w kartony świadczą o ogromnej wrażliwości na potrzeby ludzi znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pamiętajmy jednak, że nie możemy się zatrzymać w pomaganiu, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w dalszej części akcji. W najbliższym tygodniu będziemy zbierać: odzież dziecięcą (głównie dla dzieci w wieku 4-5 lat), obuwie dziecięce, nową bieliznę, pluszaki, zabawki i artykuły szkolne. Wszystkie artykuły należy składać w szatni szkoły.