OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI - WYNIKI ETAPU SZKOLNEGO

op-logo.png

Olimpiada Przedsiębiorczości- wyniki etapu szkolnego

16 stycznia ogłoszono wyniki szkolnego etapu Olimpiady Przedsiębiorczości, w której wzięło udział 5017 uczniów z całej Polski. Do eliminacji okręgowych dostały się 1254 osoby.

W województwie małopolskim, w zmaganiach pierwszego etapu uczestniczyły1322 osoby, z czego dalej przeszło 266 uczniów. W tej grupie znalazły się 4 osoby z naszej szkoły. Są to: Paweł Skoczek z klasy 3 J, Oliwia Wańtrych z klasy 3 K, Eryk Smęda z klasy 3 Ps oraz Amelia Stawarz z klasy 4 My. Będą oni reprezentować "Mechanika" w rozgrywkach okręgowych, które odbędą się już 2 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju.

Koordynator Olimpiady Przedsiębiorczości - Anna Brdej