Olimpiada historyczna Losy żołnierza polskiego

23.10.2016
OLIMPIADA HISTORYCZNA "LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO" Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady "Losy żołnierza polskiego", która w roku szkolnym 2016/2017 dotyczyła będzie zakresu: 1767–1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego „Za wolność Waszą i naszą”. Chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli historii do dnia 26 października (najbliższa środa). Ponieważ szkoła może zgłosić do Olimpiady mak

OLIMPIADA HISTORYCZNA "LOSY ŻOŁNIERZA POLSKIEGO"

Chętnych do udziału prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli historii do dnia 26 października (najbliższa środa). Ponieważ szkoła może zgłosić do Olimpiady maksymalnie 3 uczniów w przypadku większego zainteresowania w dniu 27 października przeprowadzone zostaną szkolne eliminacje. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć pod adresem: http://olimpiadalosyzolnierza.pl.