Nasi uczniowie w finale konkursu lingwistycznego DUET

22.02.2017
Nasi uczniowie w finale konkursu lingwistycznego DUET Z przyjemnością informujemy, iż 18 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II międzyszkolnego etapu (FINAŁU)  konkursu lingwistycznego DUET, którego organizatorem jest Instytut Języków Obcych  PWSZ w Nowym Sączu. Oto lista finalistów: MATEUSZ MORDARSKI GABRIELA SARLEJ IZABELLA LEKKA IZABELLA MACIEJOWSKA GABRIELA PIKUŁA PAULINA GROBELNY WIKTORIA DO TUNG SYLWIA TRACZ JOANNA KĘPA

Nasi uczniowie w finale konkursu lingwistycznego DUET

Oto lista finalistów:

1. MATEUSZ MORDARSKI
  2. GABRIELA SARLEJ
  3. IZABELLA LEKKA
  4. IZABELLA MACIEJOWSKA
  5. GABRIELA PIKUŁA
  6. PAULINA GROBELNY
  7. WIKTORIA DO TUNG
  8. SYLWIA TRACZ
  9. JOANNA KĘPA
  10. GABRIELA TROJAN
  11. AGNIESZKA WOJCIECHOWSKA
  12. ALEKSANDRA PIETRZYK
  13. KAMIL RYNCARZ
  14. ALEKSANDRA SKOMRO
  15. AGNIESZKA GÓRKA
  16. WIKTORIA KACZMAREK
  17. MARTYNA BĄK
  18. EDYTA GÓRKA

Etap II międzyszkolny (finał) składa się z części pisemnej (test) oraz ustnej (rozmowa) w czasie których sprawdzana będzie biegłość posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie w oparciu o program nauczania dla szkół ponadgimnazjalnych.

II etap konkursu – część pisemnaodbędzie się 28 marca 2017 r.

II etap konkursu – część ustna (rozmowa) odbędzie się 26 kwietnia 2017 r.
W II etapie konkursu (część ustna) uczestniczą uczniowie którzy z części pisemnej uzyskali co najmniej 60% sumy punktów możliwych do zdobycia z języka angielskiego oraz 40% sumy punktów możliwych do zdobycia z drugiego języka obcego (j.niemiecki, j.rosyjski lub j. francuski).

Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!