MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

20.05.2022
Przedstawia zwycięzców etapu powiatowego: pierwsza z prawej Gabriela Fiołek w środku Kacper Machaj, trzymają w ręku dyplomy i nagrody

Ogólnopolski konkurs MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni uczestniczyli w konkursie „Młodzież zapobiega pożarom”.

Tym razem naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Fiołek z klasy 1M oraz Kacper Machaj klasa 3Ig. Obydwoje z sukcesem przeszli etap miejski, zajmując pierwsze miejsca. Pozwoliło im to uczestniczyć w kolejnym etapie - powiatowym, który tym razem odbył się w Trzcianie.

Dla Gabrieli był on bardzo pomyślny, ukończyła go bowiem plasując się na pierwszym miejscu i tym samym reprezentowała powiat bocheński podczas etapu wojewódzkiego, który odbył się 7 maja w Wieliczce. Tam uczennica naszej szkoły zajęła czwarte miejsce. Gratulujemy Gabrieli!

Gratulujemy także Kacprowi, który etap powiatowy ukończył na miejscu drugim i już dzisiaj zapowiadamy, że o jeszcze lepsze miejsce powalczymy za rok.