Międzynarodowy Konkus Fizyczny LWIĄTKO 2017

09.01.2017
Plakat Lwiatko 2017
  Kolejna edycja Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko” odbędzie się w szkołach w poniedziałek - 27 marca 2017r. Pomysł konkursu narodził się we Lwowie na Ukrainie, stąd jego nazwa. Jest fizyczną odmianą popularnego matematycznego Kangura, zasady i reguły są te same. Konkurs rozgrywany jest w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Opłata konkursowa wynosi 9z

Kolejna edycja

Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego „Lwiątko”

odbędzie się w szkołach w poniedziałek - 27 marca 2017r.

Opłata konkursowa wynosi 9zł od uczestnika.
Osoby, które są zainteresowane udziałem w konkursie proszę o zgłoszenie się do nauczycieli fizyki do 27 stycznia 2017r.

Szczegółowe informacje i zadania z poprzednich lat dostępne są na stronie internetowej: www.lwiatko.org.

Plakat Lwiatko 2017