MECHANIK ZNÓW NA EUROWEEK

MECHANIK znów na Euroweek

Uczniowie Mechanika po raz kolejny uczestniczyli w obozie szkoleniowo -językowym „Euroweek – Szkoła Liderów”, który odbył się w dniach 17. 10. -21 10. 2022 w Międzygórzu w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej. Zajęcia prowadzone były wyłącznie w języku angielskim przez wolontariuszy pochodzących z Azerbejdżanu, Albanii, Gruzji, Indonezji, Turcji, Arabii Saudyjskiej i Meksyku. Młodzież rozwijała swoje umiejętności społeczne takie jak: przewodzenie i sztuka autoprezentacji, biorąc udział w interaktywnych warsztatach, grach symulacyjnych i praktycznych ćwiczeniach (m.in. Creativity Activities, Public Speaking Exercises, Country Presentations, Group Work Activities, Team Building Activities, Group Discussions, Talent Development Activities, English Language Communication, Cultural Night).

Dzięki bogatemu programowi oraz wspaniałej atmosferze, 5 – dniowy wyjazd zorganizowany przez panie: Edytę Kurtykę, Justynę Plewę oraz Katarzynę Stal upłynął bardzo szybko.

Za rok kolejny EUROWEEK - zapraszamy!